Mechanik - tokarz / frezer

Wymiar pracy:

pełen etat

Miejsce pracy:

Czerwonak, Wielkopolskie

Typ umowy:

umowa o pracę

Wymagane doświadczenie: TAK

Fabryka Papieru Czerwonak Sp. z o.o.

producent artykułów higienicznych z papieru o uregulowanej pozycji na rynku, poszukuje kandydatów chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Twój zakres obowiązków:

Prace związane z bieżącym utrzymaniem, remontem i naprawami maszyn oraz urządzeń polegające głównie na wykonywaniu obróbki na tokarkach i frezerkach.

Nasze wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności pracy na obrabiarkach konwencjonalnych (tokarka, frezarka),
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego oraz wykonywania na tej podstawie detali,
  • Dokładności, staranności oraz precyzji wykonywanych zadań,
  • Samodzielności w wykonywaniu powierzonych prac,
  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • Praca na 1- zmianę w godz. 6:30 do 14:30,
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w obszarze zawodowym,
  • Bezpłatny pakiet medyczny dla pracownika.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy wpisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych, do celów rekrutacji prowadzonych przez Fabrykę Papieru Czerwonak Sp. z o.o.

Dokumenty rekrutacyjne prosimy dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres:

Dział personalny
ul. Gdyńska 131, 62-004 Czerwonak

lub elektronicznie za pomocą poniższego przycisku