Pracownik linii produkcyjnej

Wymiar pracy:

pełen etat

Miejsce pracy:

Czerwonak, Wielkopolskie

Typ umowy:

umowa o pracę

Wymagane doświadczenie: NIE

Praca zmianowa

Praca w weekendy

Fabryka Papieru Czerwonak Sp. z o.o.

producent artykułów higienicznych z papieru o uregulowanej pozycji na rynku, poszukuje kandydatów chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Twój zakres obowiązków:

Praca w Dziale Przetwórstwa, w trybie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

Nasze wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dyspozycyjności, zaangażowania w realizację zadań, chęci podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy
  • Wykształcenia średniego lub zawodowego
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku produkcyjnym mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i roczne
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Ubezpieczenie grupowe

W dokumentach aplikacyjnych prosimy wpisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych, do celów rekrutacji prowadzonych przez Fabrykę Papieru Czerwonak Sp. z o.o.

Dokumenty rekrutacyjne prosimy dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres:

Dział personalny
ul. Gdyńska 131, 62-004 Czerwonak

lub elektronicznie za pomocą poniższego przycisku